







DELL Pro QBM1250 Plus Intel Core Ultra 5 235 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro Mini PC | Black | Black | 1 x 16 GB
Size: 1 x 16 GB
£1,429.99
Size: 1 x 16 GB
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Fri 15 May - Mon 18 May
FREE express delivery by Fri 15 May if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Ram Size | 16 GB |
|---|---|
| Voltage | 100 - 240 V |
| Available Memory Slots | 2x SO-DIMM |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Hardware Platform | Windows |
| Processor Type | Intel Core Ultra 5 235 14 (4.4GHz, Turbo Boost up to 5GHz) |
| Operating Systems | Windows 11 Pro |
| Processor Speed | 4.4 GHz |
| Processor Brand | Intel |
| Computer Memory Type | DDR5 |
| Hard Disk Size Unit Of Measure | GB |
| Size | 1 x 16 GB |
Manufacturer Address
- FREE standard delivery between Fri 15 May - Mon 18 May
- FREE express delivery by Fri 15 May if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

DELL Pro QBM1250 Plus Intel Core Ultra 5 235 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro Mini PC | Black | Black | 1 x 16 GB
£1,429.99
Size: 1 x 16 GB
£1,429.99
Size: 1 x 16 GB
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Fri 15 May - Mon 18 May
FREE express delivery by Fri 15 May if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.