







Dell Pro Plus P3225DE 32-Inch IPS Quad HD 100Hz USB-C Height Adjustable Docking Monitor | Black | Black, Grey

Colour: Black, Grey
Size
£439.99
Colour: Black, Grey
Size
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 7 May - Sat 9 May
£3.99 express delivery by Thu 7 May if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Cable Length | 1.8 m |
| Display Technology | LCD |
| Maximum Display Resolution | 2560 x 1440 |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Screen Resolution | 2560 x 1440 |
| Total Hdmi Port | Yes |
| Total Usb Ports | 3 |
| Voltage | 100 - 240 V |
| Size | 69.8 cm |
Manufacturer Address
- FREE standard delivery between Thu 7 May - Sat 9 May
- £3.99 express delivery by Thu 7 May if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

Dell Pro Plus P3225DE 32-Inch IPS Quad HD 100Hz USB-C Height Adjustable Docking Monitor | Black | Black, Grey
£439.99
Colour: Black, Grey
Size
£439.99
Colour: Black, Grey
Size
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 7 May - Sat 9 May
£3.99 express delivery by Thu 7 May if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.