









Samsung QE50LS03F 50 Inch LS03F The Frame 4K QLED Smart TV | Black | Black | 50"

Colour: Black
Size
£797.00
Colour: Black
Size
Sold and sent by PRC Direct
Sent by courier
FREE standard delivery between Sun 24 May - Tue 26 May
FREE express delivery between Sun 24 May - Tue 26 May if you order before 1pm
Returns available within 30 days.
| Manufacturer Warranty Description | Other |
|---|---|
| Power Consumption Size | 69W |
| Model Name | Samsung QE50LS03FAUXXU 50" 4K QLED Smart TV |
| Control Method | Remote |
| Network Connectivity Technology | WiFi |
| Audio Output Mode | 2.0channels |
| Model Number | QE50LS03FAUXXU |
| Size | 50" |
| Total Hdmi Port | 4 |
| Network Connectivity Technology | WiFi |
| Includes Remote | Yes |
| Display Type | QLED |
| Manufacturer Warranty Description | Other |
| Internet Applications | Netflix |
| Power Source | AC |
| Power Plug Type | Type G |
| Includes Remote | Yes |
| Control Method | Remote |
- FREE standard delivery between Sun 24 May - Tue 26 May
- FREE express delivery between Sun 24 May - Tue 26 May if you order before 1pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

Samsung QE50LS03F 50 Inch LS03F The Frame 4K QLED Smart TV | Black | Black | 50"
£797.00
Colour: Black
Size
£797.00
Colour: Black
Size
Sold and sent by PRC Direct
Sent by courier
FREE standard delivery between Sun 24 May - Tue 26 May
FREE express delivery between Sun 24 May - Tue 26 May if you order before 1pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.