






Acer Aspire Intel A15-51M-576Y Intel Core i5-13420H 16GB RAM 512GB SSD 15.6-Inch Full HD Windows 11 Home Laptop - Iron Grey
£754.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Sat 30 May - Tue 2 Jun
FREE express delivery by Sat 30 May if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Digital Storage Capacity | 512GB |
|---|---|
| Hard Drive Size | 512GB |
| Model Number | A15-51M |
| Processor Brand | Intel |
| Screen Size | 15.6" |
| Hard Disk Technology | SSD |
| Processor Speed | 3.4 GHz |
| Ram Memory Installed | 16GB |
| Processor Type | Intel Core i5 |
| Processor Count | 8 |
| Cache Memory Installed Size | 12MB |
| Ram Memory Maximum Size | 32GB |
- FREE standard delivery between Sat 30 May - Tue 2 Jun
- FREE express delivery by Sat 30 May if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

Acer Aspire Intel A15-51M-576Y Intel Core i5-13420H 16GB RAM 512GB SSD 15.6-Inch Full HD Windows 11 Home Laptop - Iron Grey
£754.99
£754.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Sat 30 May - Tue 2 Jun
FREE express delivery by Sat 30 May if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.