





Dell UltraSharp U3225QE 32-Inch 4K UHD IPS 120Hz 5ms Height Adjustable Monitor | Black | Black | Silver | 31.5"

Size: 31.5"
£1,029.99
Size: 31.5"
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Fri 15 May - Mon 18 May
FREE express delivery by Fri 15 May if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Voltage | 100 - 240 V |
|---|---|
| Wattage Unit Of Measure | Watts |
| Screen Resolution | 3840 x 2160 |
| Model Name | UltraSharp U3225QE |
| Eu Spare Part Availability Duration Unit Of Measure | years |
| Refresh Rate Unit Of Measure | Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Technology | LCD |
| Connector Type | HDMI |
| Cable Length | 1.8 m |
| Power Source | AC |
| Wattage | 30.5 |
| Total Hdmi Port | Yes |
| Network Connectivity Technology | DisplayPort |
| Maximum Display Resolution | 3840 x 2160 |
| Display Type | 4K UHD |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Model Number | U3225QE |
| Product Features | Height Adjustment |
| Size | 31.5" |
Manufacturer Address
- FREE standard delivery between Fri 15 May - Mon 18 May
- FREE express delivery by Fri 15 May if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

Dell UltraSharp U3225QE 32-Inch 4K UHD IPS 120Hz 5ms Height Adjustable Monitor | Black | Black | Silver | 31.5"
£1,029.99
Size: 31.5"
£1,029.99
Size: 31.5"
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Fri 15 May - Mon 18 May
FREE express delivery by Fri 15 May if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.