


HP Pro Mini 400 G9 Intel Core i5-13500T 8GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro Education Mini PC
£749.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Tue 19 May - Thu 21 May
FREE express delivery by Tue 19 May if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Ram Size | 8 GB |
|---|---|
| Processor Type | Intel Core i5-13500T 14 (3.2GHz, Turbo Boost up to 4.6GHz) |
| Hardware Platform | Windows |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Operating Systems | Microsoft Windows 11 Pro Education |
| Processor Speed | 3.2 GHz |
| Processor Brand | Intel |
| Hard Disk Size Unit Of Measure | GB |
| Computer Memory Type | DDR4 |
- FREE standard delivery between Tue 19 May - Thu 21 May
- FREE express delivery by Tue 19 May if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

HP Pro Mini 400 G9 Intel Core i5-13500T 8GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro Education Mini PC
£749.99
£749.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Tue 19 May - Thu 21 May
FREE express delivery by Tue 19 May if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.