
ASUS ZenBook UM3406KA AMD Ryzen AI 5 340 16GB RAM 1TB SSD 14" OLED Windows 11 Home Laptop - Black
£864.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Tue 19 May - Thu 21 May
FREE express delivery by Tue 19 May if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Graphics Coprocessor | AMD Radeon |
|---|---|
| Hard Drive Size | 1 TB |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Count | 6 |
| Processor Speed | 2 GHz |
| Ram Memory Installed | 16 GB |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Screen Size | 14" |
- FREE standard delivery between Tue 19 May - Thu 21 May
- FREE express delivery by Tue 19 May if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

ASUS ZenBook UM3406KA AMD Ryzen AI 5 340 16GB RAM 1TB SSD 14" OLED Windows 11 Home Laptop - Black
£864.99
£864.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Tue 19 May - Thu 21 May
FREE express delivery by Tue 19 May if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.