


HP ProBook 455 G10 AMD Ryzen 5 7530U Laptop 15.6" Full HD 8GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro - Silver - 9Y6R9AT
£699.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 30 Apr - Sat 2 May
FREE express delivery by Thu 30 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Ram Memory Installed | 8 |
|---|---|
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Screen Size | 39.6 cm (15.6 ) |
| Screen Size | 15.6" |
| Processor Speed | 3.3GHz |
| Ram Memory Installed | 8 GB |
| Processor Count | 6 |
| Processor Type | Ryzen 5 7530U |
| Processor Speed | Max (4.5 GHz) |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Count | 6 |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Type | Ryzen 5 7530U |
| Graphics Coprocessor | AMD Radeon |
- FREE standard delivery between Thu 30 Apr - Sat 2 May
- FREE express delivery by Thu 30 Apr if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

HP ProBook 455 G10 AMD Ryzen 5 7530U Laptop 15.6" Full HD 8GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro - Silver - 9Y6R9AT
£699.99
£699.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 30 Apr - Sat 2 May
FREE express delivery by Thu 30 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.