







Webb Eco 20V 15cm Cordless Pruning Saw with 2Ah Battery & Charger | Multi | Bar: L 15cm
Colour: Multi
Size
£89.99
Colour: Multi
Size
Sold and sent by G J Handy (Trading) Ltd
Sent by courier
FREE standard delivery between Mon 18 May - Tue 19 May
Returns available within 30 days.
| Type | Trimmers |
|---|---|
| Carry Case/cover included | No |
| Power Source | Battery powered |
| Manufacturer Warranty Description | Other |
| Voltage | 20 |
| Model Name | Webb Eco 20V 15cm Cordless Pruning Saw with 2AH Battery & Charger |
| Max Rotational Speed | 4.9 |
| Power And Plug Description | Battery Powered |
| Voltage Unit Of Measure | Volts (DC) |
| Size | Bar: L 15cm |
| Blade Length | 15cm |
- FREE standard delivery between Mon 18 May - Tue 19 May
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

Webb Eco 20V 15cm Cordless Pruning Saw with 2Ah Battery & Charger | Multi | Bar: L 15cm
£89.99
Colour: Multi
Size
£89.99
Colour: Multi
Size
Sold and sent by G J Handy (Trading) Ltd
Sent by courier
FREE standard delivery between Mon 18 May - Tue 19 May
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.