Your privacy settings

We and our 18 partners store and/or access information on a device, such as unique IDs in cookies to process personal data. You may accept or manage your choices by selecting accept or reject all, or at any time in the privacy policy page. These choices will be signalled to our partners and will not affect browsing data. Your choices will change how we tailor your shopping experience on our website.

To modify your consent choices, you can do so by clicking on Cookie settings in the footer.

We and our partners process data to

Use precise geolocation data. Actively scan device characteristics for identification. Store and/or access information on a device. Personalised advertising and content, advertising and content measurement, audience research and services development.

  • Skip to main content
  • Skip to search
  • Tesco Insurance
  • Tesco Bank
  • Tesco Mobile
  • Delivery Saver
  • Store locator
  • Help
Tesco Home
Sign inRegister
    • Clothing & Accessories
    • Halloween
    • The Best Night In
    • Marketplace
    • Fresh Food
    • Bakery
    • Frozen Food
    • Treats & Snacks
    • Food Cupboard
    • Drinks
    • Baby & Toddler
    • Health & Beauty
    • Pets
    • Household
    • Home & Furniture
    • Garden, DIY & Car Care
    • Electronics & Gaming
    • Toys & Games
    • Parties & Seasonal
    • Sports & Leisure
    • Hobbies & Stationery
    • Kiosk
    • Christmas
  • Groceries & Essentials
  • My Favourites
    • Special Offers
    • Tesco Clubcard
    • F&F Clothing
    • Marketplace
    • New & Trending
    • Recipes

Kids' party

Explore Kids' party

4 items

Birthday cakesBirthday cakes
Decorations and tablewareDecorations and tableware
Party food and drinksParty food and drinks
Party bag fillersParty bag fillers

4 items

Party bag fillers

Filter by:

  • Funsize Sweets (8)
  • Party Bag Fillers (28)
Showing 1 to 8 of 8 itemsSorted by Relevance
  • Haribo Starmix Multi Pack 352G

    Write a reviewMore like this
    Clubcard Price

    £2.35 Clubcard Price

    (£6.68/kg)

    Offer valid for delivery from 02/09/2026 until 03/11/2026

    £3.00

    £8.52/kg

  • Tesco Strawberry Laces 75G

    4.3 (37)

    Write a reviewMore like this

    £0.75

    £10.00/kg

  • Tesco Fizzy Strawberry Flavour Lances 75G

    4.6 (39)

    Write a reviewMore like this

    £0.75

    £10.00/kg

  • New

    Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)

    5 (1)

    Write a reviewMore like this
    Clubcard Price

    £3.00 Clubcard Price

    (£10.91/kg)

    Offer valid for delivery from 05/08/2026 until 22/12/2026

    £4.95

    £18.00/kg

  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    4.2 (4)

    Write a reviewMore like this
    Clubcard Price

    £2.50 Clubcard Price

    (£41.67/kg)

    Offer valid for delivery from 22/09/2026 until 03/11/2026

    £3.00

    £50.00/kg

  • Tesco Strawberry Pencils 75G

    3.8 (39)

    Write a reviewMore like this

    £0.75

    £10.00/kg

  • Tesco Fizzy Multicoloured Belts 75g

    4.1 (27)

    Write a reviewMore like this

    £0.75

    £10.00/kg

  • Tesco Milk Bottles 75G

    1.7 (81)

    Write a reviewMore like this

    £0.75

    £10.00/kg

Showing 1 to 8 of 8 items

  • 1

Basket


£0.00 Guide price

£0.00Guide price
Checkout

Groceries


Reserve a slot for either home delivery or collection

Grocery basket empty

Products you add to your basket will appear here

Here to help

  • My Account
  • My Grocery Orders
  • Help & FAQs
  • Product Recall
  • Privacy centre
  • Tesco Pharmacy
  • Tesco Photo
  • Tesco Magazine

About

  • Accessibility
  • Sitemap
  • Privacy & cookies policy
  • Cookie settings
  • General terms & conditions
  • Product terms & conditions
  • Coupon terms & conditions
  • Ratings & reviews policy
  • Partner directory

Ways to save

  • Delivery Saver
  • Clubcard
  • Click+Collect
  • Clubcard Prices

Support

  • Contact us
  • Store locator

Follow us

© 2026 Tesco.com. All rights reserved

Visa SecureMastercard ID CheckAmerican Express SafeKey