







Greenhouse - lean-to style, aluminium frame, sliding door, skylight, 192 x 128 x 202 cm
£192.99
Sold and sent by tectake
Sent by courier
FREE standard delivery between Fri 10 Apr - Tue 14 Apr
£99.00 express delivery between Fri 10 Apr - Tue 14 Apr if you order before 6am
Returns available within 30 days.
| Item Dimension Uom | Centimetres |
|---|---|
| Model Name | Greenhouse lean-to 192 x 128 x 202 cm |
| Unit Count | 1 |
| Is Assembly Required | Yes |
| Item Length | 192 |
| Frame Material | aluminum |
| Size | 192 x 128 x 202 cm |
| Number Of Vents | 2 |
| Model Name | Greenhouse 192 x 128 x 202 cm |
| Number Of Vents | 2 |
| Item Height | 202 |
| Material Composition | aluminum |
| Frame Material | Aluminium |
| Nominal Wall Thickness | 4 mm |
| Item Width | 128 |
| Is Assembly Required | Yes |
- FREE standard delivery between Fri 10 Apr - Tue 14 Apr
- £99.00 express delivery between Fri 10 Apr - Tue 14 Apr if you order before 6am
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

Greenhouse - lean-to style, aluminium frame, sliding door, skylight, 192 x 128 x 202 cm
£192.99
£192.99
Sold and sent by tectake
Sent by courier
FREE standard delivery between Fri 10 Apr - Tue 14 Apr
£99.00 express delivery between Fri 10 Apr - Tue 14 Apr if you order before 6am
Returns available within 30 days.
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.