







HP Pro t550 Thin Client Celeron J6412 8GB 64GB eMMC Windows 10 IoT E USFF
£469.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Ram Size | 8 GB |
|---|---|
| Processor Type | Intel Celeron J6412 Quad-Core (2 GHz, Turbo Boost up to 2.6 GHz) |
| Hardware Platform | Windows |
| Hard Drive Size | 64 GB |
| Operating Systems | Windows 10 IoT Enterprise |
| Processor Speed | 2.0 GHz |
| Processor Brand | Intel |
| Hard Disk Size Unit Of Measure | GB |
| Computer Memory Type | DDR4 |
- FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
- £3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

HP Pro t550 Thin Client Celeron J6412 8GB 64GB eMMC Windows 10 IoT E USFF
£469.99
£469.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.