






HP Pro 400 G9 Desktop PC Core i5 -13500T 8GB 256GB SSD Win 11 Pro
£599.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Ram Size | 8 GB |
|---|---|
| Processor Type | Intel Core i5 13th gen Intel. |
| Hardware Platform | Windows |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Operating Systems | Windows 11 Pro |
| Processor Speed | 4.6 GHz |
| Processor Brand | Intel |
| Hard Disk Size Unit Of Measure | GB |
| Computer Memory Type | DDR4 |
- FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
- £3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

HP Pro 400 G9 Desktop PC Core i5 -13500T 8GB 256GB SSD Win 11 Pro
£599.99
£599.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.