






Apple iMac M4 chip 24GB 512GB SSD 24-Inch 4.5K Retina MacOS AIO PC - Green
£1,929.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
FREE express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Ram Size | 24 GB |
|---|---|
| Processor Type | Apple M4 10-Core (4.4 GHz) |
| Hardware Platform | Mac |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Operating Systems | macOS |
| Processor Speed | 4.4 GHz |
| Processor Brand | Apple |
| Hard Disk Size Unit Of Measure | GB |
| Computer Memory Type | Unified |
- FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
- FREE express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

Apple iMac M4 chip 24GB 512GB SSD 24-Inch 4.5K Retina MacOS AIO PC - Green
£1,929.99
£1,929.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
FREE express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.