







ASUS VivoBook 15 OLED X1505VA-MA573W Intel i5-1335U 16GB RAM 512GB SSD 15.6-Inch W11
£599.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Hard Drive Size | 512 GB |
|---|---|
| Screen Size | 15.6" |
| Processor Brand | Intel |
| Ram Memory Installed | 16 GB |
| Processor Speed | 3.4 GHz |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Processor Count | 10 |
| Graphics Coprocessor | Intel Iris Xe |
- FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
- £3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

ASUS VivoBook 15 OLED X1505VA-MA573W Intel i5-1335U 16GB RAM 512GB SSD 15.6-Inch W11
£599.99
£599.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.