







DELL P Series P3223QE, 80 cm (31.5"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LCD, 8 ms, Black | Black | Black | 69.7 cm

Colour: Black
Size
£449.99
Colour: Black
Size
Sold and sent by IT LTD
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 2 Apr - Sun 5 Apr
FREE express delivery between Thu 2 Apr - Sun 5 Apr if you order before 2pm
Returns available within 30 days.
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Cable Length | 1 m |
| Display Technology | LCD |
| Maximum Display Resolution | 3840 x 2160 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Screen Finish Type | Anti-glare |
| Screen Resolution | 3840 x 2160 |
| Total Hdmi Port | Yes |
| Total Usb Ports | 4 |
| Voltage | 100 - 240 V |
| Size | 69.7 cm |
Manufacturer Address
- FREE standard delivery between Thu 2 Apr - Sun 5 Apr
- FREE express delivery between Thu 2 Apr - Sun 5 Apr if you order before 2pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

DELL P Series P3223QE, 80 cm (31.5"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LCD, 8 ms, Black | Black | Black | 69.7 cm
£449.99
Colour: Black
Size
£449.99
Colour: Black
Size
Sold and sent by IT LTD
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 2 Apr - Sun 5 Apr
FREE express delivery between Thu 2 Apr - Sun 5 Apr if you order before 2pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.