









DELL P Series P2725H, 68.6 cm (27 inches), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LCD, 8 ms, Black | Black | Black
Colour: Black
Size
£199.99
Colour: Black
Size
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Voltage | 100 - 240 V |
|---|---|
| Power Plug Type | Type G - 3 pin (British) |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Speaker Type | No Speaker |
| Screen Finish Type | Anti-glare |
| Display Technology | LCD |
| Cable Length | 1.8 m |
| Total Hdmi Port | Yes |
| Maximum Display Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Type | LCD |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Total Dvi Ports | 1 |
| Total Usb Ports | 3 |
| Size | 59.8 cm |
Manufacturer Address
- FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
- £3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

DELL P Series P2725H, 68.6 cm (27 inches), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LCD, 8 ms, Black | Black | Black
£199.99
Colour: Black
Size
£199.99
Colour: Black
Size
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.