





DELL UltraSharp U2424H_WOST, 60.5 cm (23.8 inches), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LCD, 8 ms, Black, Silver | Black | Black, Silver

Colour: Black, Silver
Size
£147.99
Colour: Black, Silver
Size
Sold and sent by IT LTD
Sent by courier
FREE standard delivery between Wed 1 Apr - Thu 2 Apr
FREE express delivery between Wed 1 Apr - Thu 2 Apr if you order before 2pm
Returns available within 30 days.
| Voltage | 100 - 240 V |
|---|---|
| Power Plug Type | Type G - 3 pin (British) |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Speaker Type | No Speaker |
| Screen Finish Type | Anti-glare |
| Display Technology | LCD |
| Cable Length | 1.8 m |
| Total Hdmi Port | Yes |
| Maximum Display Resolution | 1920 x 1080 |
| Remote Control Type | No |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Total Usb Ports | 3 |
| Size | 52.7 cm |
Manufacturer Address
- FREE standard delivery between Wed 1 Apr - Thu 2 Apr
- FREE express delivery between Wed 1 Apr - Thu 2 Apr if you order before 2pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

DELL UltraSharp U2424H_WOST, 60.5 cm (23.8 inches), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LCD, 8 ms, Black, Silver | Black | Black, Silver
£147.99
Colour: Black, Silver
Size
£147.99
Colour: Black, Silver
Size
Sold and sent by IT LTD
Sent by courier
FREE standard delivery between Wed 1 Apr - Thu 2 Apr
FREE express delivery between Wed 1 Apr - Thu 2 Apr if you order before 2pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.