




Osram Decor Bamboo Paper Ceiling Light LED 300mm E27 1200lm 12W 3000K Warm Light | Brown | Brown | 1
Colour: Brown
£38.00
Colour: Brown
Sold and sent by Trojan Ecommerce
Sent by courier
FREE standard delivery between Wed 8 Apr - Fri 10 Apr
Returns available within 30 days.
| Material Composition | Bamboo paper, Steel |
|---|---|
| Operating Life | 30000 h |
| Power And Plug Description | AC |
| Bulb Diameter | 30 cm |
| Wattage | 12.00 W |
| Wattage Unit Of Measure | Watts |
| Bulb Features | Not Dimmable |
| Voltage | 220-240 V |
- FREE standard delivery between Wed 8 Apr - Fri 10 Apr
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

Osram Decor Bamboo Paper Ceiling Light LED 300mm E27 1200lm 12W 3000K Warm Light | Brown | Brown | 1
£38.00
Colour: Brown
£38.00
Colour: Brown
Sold and sent by Trojan Ecommerce
Sent by courier
FREE standard delivery between Wed 8 Apr - Fri 10 Apr
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.