







CGC SOLIS Black Triple GU10 Adjustable Ceiling Spotlight Bar with Halo Ring | Black | black | Bar Length: 35cm, Bar Width: 7cm, Length From Bar to End of Spotlight: 15cm
Colour: black
Size
£31.04
Colour: black
Size
Sold and sent by CGC Group UK Ltd
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£5.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 2pm
Returns available within 30 days.
| Material Composition | Aluminium |
|---|---|
| Finish Type | Powder finish |
| Shade Material | Metal |
| Power And Plug Description | AC |
| Wattage | 50 |
| Wattage Unit Of Measure | Watts |
| Annual Energy Consumption Unit Of Measure | Watts |
| Bulb Base | GU10 |
| Material Type | aluminium |
| Size | Bar Length: 35cm, Bar Width: 7cm, Length From Bar to End of Spotlight: 15cm |
| Bulb Diameter | 5.5cm |
| Number Of Bulb Sockets | 3 |
| Voltage | 220-240V |
| Bulb Length | 11cm |
| Batteries Are Included | No |
- FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
- £5.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 2pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

CGC SOLIS Black Triple GU10 Adjustable Ceiling Spotlight Bar with Halo Ring | Black | black | Bar Length: 35cm, Bar Width: 7cm, Length From Bar to End of Spotlight: 15cm
£31.04
Colour: black
Size
£31.04
Colour: black
Size
Sold and sent by CGC Group UK Ltd
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£5.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 2pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.