
Lenovo ThinkPad L13 AMD Ryzen 5 PRO 5650U 8GB RAM 256GB SSD 13.3-Inch Full HD IPS Windows 10 Pro Laptop - Black
£459.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Processor Brand | AMD |
|---|---|
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Screen Size | 12.1" |
| Processor Count | 1 |
| Screen Size | 13.3" |
| Processor Brand | AMD |
| Ram Memory Installed | 8 GB |
| Processor Speed | 4.2GHz |
| Processor Count | 6 |
| Processor Type | Ryzen 5 4600H |
| Processor Speed | 2.4GHz |
| Graphics Coprocessor | AMD Radeon |
- FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
- £3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

Lenovo ThinkPad L13 AMD Ryzen 5 PRO 5650U 8GB RAM 256GB SSD 13.3-Inch Full HD IPS Windows 10 Pro Laptop - Black
£459.99
£459.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.