







HP ProBook 440 G10 NoteBook Intel Core i5-1334U vPro 16GB RAM 256GB SSD 14-Inch IPS Full HD Windows 11 Pro Laptop - Silver Aluminium
£1,049.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
FREE express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Ram Memory Installed | 16 |
|---|---|
| Processor Brand | Intel |
| Screen Size | 35.6 cm (14 ) |
| Processor Count | 10 |
| Screen Size | 14" |
| Processor Speed | 3.4 GHz |
| Processor Type | Intel Core i5 |
| Processor Speed | Max (4.6 GHz) |
- FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
- FREE express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

HP ProBook 440 G10 NoteBook Intel Core i5-1334U vPro 16GB RAM 256GB SSD 14-Inch IPS Full HD Windows 11 Pro Laptop - Silver Aluminium
£1,049.99
£1,049.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
FREE express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.