









HP 15s-fq5021na Laptop 15.6" Intel i5-1235U 8GB RAM 256GB SSD Windows 11 Home - Silver
£479.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
| Processor Brand | Intel |
|---|---|
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Screen Size | 15.6" |
| Processor Count | 1 |
| Processor Brand | Intel |
| Screen Size | 15.6" |
| Processor Speed | 4.4 GHz |
| Ram Memory Installed | 8 GB |
| Processor Count | 10 |
| Processor Type | Core i5-10210U |
| Processor Speed | 2.4GHz |
| Graphics Coprocessor | Intel Iris Xe |
- FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
- £3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

HP 15s-fq5021na Laptop 15.6" Intel i5-1235U 8GB RAM 256GB SSD Windows 11 Home - Silver
£479.99
£479.99
Sold and sent by Five Tech Limited
Sent by courier
FREE standard delivery between Thu 9 Apr - Sat 11 Apr
£3.99 express delivery by Thu 9 Apr if you order before 3pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.