









Samsung QE100QN80F 100 Inch 4K Neo QLED Smart TV

£2,399.00
Sold and sent by Crampton and Moore
Sent by courier
£3.00 standard delivery between Fri 29 May - Tue 2 Jun
£6.00 express delivery between Thu 28 May - Fri 29 May if you order before 1pm
Returns available within 30 days.
| Power Consumption Size | 175W |
|---|---|
| Manufacturer Warranty Description | Other |
| Speaker Type | Built-In |
| Audio Output Mode | 4.0channels |
| Total Usb Ports | 2 |
| Size | 100" |
| Display Resolution Maximum Unit Of Measure | Pixels |
| Total Hdmi Port | 4 |
| Network Connectivity Technology | WiFi |
| Display Type | QLED |
| Model Number | QE100QN80FUXXU |
| Model Name | Samsung QE100QN80FUXXU 100" 4K Neo QLED Smart TV |
| Power Plug Type | Type G |
| Power Source | Corded Electric |
| Includes Remote | Yes |
| Internet Applications | Netflix |
| Control Method | Remote |
- £3.00 standard delivery between Fri 29 May - Tue 2 Jun
- £6.00 express delivery between Thu 28 May - Fri 29 May if you order before 1pm
Not happy with a Marketplace item? You can request a return and refund online up to 30 days after the delivery date. You'll need to return the item to the Marketplace seller.Our returns policy

Samsung QE100QN80F 100 Inch 4K Neo QLED Smart TV
£2,399.00
£2,399.00
Sold and sent by Crampton and Moore
Sent by courier
£3.00 standard delivery between Fri 29 May - Tue 2 Jun
£6.00 express delivery between Thu 28 May - Fri 29 May if you order before 1pm
Returns available within 30 days.
Explore more
About Marketplace
We're giving you more choice than ever before. Shop more products from more brands across homewares, beauty, electricals and much more.
Sold and sent by trusted sellers right to your door.